Вихрові насоси Wattomo (Ватомо) серії Mini CF (Міні) призначені для побутового використання, підняття тиску гарячої й холодної води, і живлення котлів.
Матеріали
- Корпус насоса з чавуну.
- Вал із неіржавкої сталі.
- Кожух двигуна з алюмінію.
- Робоче колесо з латуні.
- Обмотка статора з міді.
- Механічне ущільнення — графіт/кераміка.
Робоча діаграма насоса Wattomo (Ватомо) серії Mini CF

Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Основні атрибути | |
| Споживана потужність | 0.55 Вт |
| Виробник | Watomo |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 2.1 куб.м/год |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 5.5 кг |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид насоса | Насосна станція |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 35 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 60 град. |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 722 ₴




