

Вентилятор WPA180 K M+M для котла до 150кВт (кабель, прокладка, клапан)
10 392 ₴
- Готово до відправки
- Код: WPA180
ГАРАНТІЯ 2 РОКИ.
Вентилятор WPA180 (стара маркування G2E 180) застосовується для нагнітання повітря в камеру спалювання твердопаливного котла центрального опалення.
Технічні дані
| Тип двигуна | EBM Papst M2E 074-EI |
| Макс. тиск | 720 Pa |
| Макс. продуктивність | 760 м3/год |
| Швидкість обертання | 1950 об/хв |
| Споживана потужність | 400 Watt |
| Вага | 5,6 кг |
Габаритні розміри.

Характеристика.

Пристрій і застосування вентилятора.
Корпус вентилятора і двигуна виготовлений зі сплаву алюмінію. Двигун прикручений до корпусу шурупами М4. Металеве робоче колесо вентилятора прикріплено безпосередньо на валику сервоприводу і закріплено болтом від осьового зсуву. Втягує манжета вентилятора захищена покриттям, яке запобігає від дотику пальцями до рухомих частин турбіни.
Двигун вентилятора виконаний у класі ізоляції Р і оснащений термічним запобіжником від нецільового використання і пристосований для регулювання швидкості обертання напругою. Вентилятор має декларацію відповідності Се. Вентилятори типу WPA180 в різних варіантах виконання призначені для надува повітря в котлах ц.про., а також інших технологічних пристроях при температурі навколишнього середовища від 0°С до +40°С і відносній вологості до 95%. Вентилятор не призначений для роботи як самостійний прилад побутового користування.
Основне застосування ― твердопаливні котли 150-200 кВт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MplusM |
| Країна виробник | Польща |
| Тип комплектуючого | Вентилятор |
- Ціна: 10 392 ₴




